*Pole jest wymagane!
*Podaj numer telefonu!
*Pole jest wymagane! *Błędny adres email!
*Podaj kraj!


Odwiedź nasze biuro!

Zwrot podatku z zagranicy Holandii Podkarpacie - Meritum Group

Pracowałeś legalnie w Holandii ? Zastanawiasz się czy przysługuje Ci zwrot nadpłaty podatku dochodowego ? Możemy to sprawdzić dla Ciebie. Bez opłat i zobowiązań – dowiesz się , czy przysługuje Ci zwrot podatku z Holandii.

Etapy rozliczenia podatku są bardzo proste. Na wstępie musimy zobaczyć Twoją roczną kartę podatkową, którą otrzymałeś od pracodawcy. W Holandii taka karta nazywa się Jaaropgave. Pamiętaj, że jeśli miałeś wielu pracodawców to kartę powinieneś otrzymać od każdego z nich. To bardzo ważne.

Po tym, jak przedstawisz nam stosowne dokumenty od pracodawcy , możemy przystąpić do bezpłatnej kalkulacji zwrotu podatku z Holandii.

Po otrzymaniu kalkulacji zdecydujesz, czy warunki przez nasz zaproponowane Ci odpowiadają. Po zatwierdzeniu warunków rozliczenia podatku w Holandii przystępujemy do realizacji Twojego wniosku.

Na zwrot podatku czekasz ok. 4 miesięcy choć zdarzają się przypadki, kiedy urząd wypłaca zwrot podatku już po 4 tygodniach . Jeśli chcesz uzyskać pełny zwrot podatku z Holandii zapraszamy do naszych Biur Obsługi Klienta.

Strona główna

Zwrot podatku z Holandii - Podkarpackie

Zwrot podatku z Holandii - Małopolskie

Zwrot podatku z Norwegii - Podkarpackie

Zwrot podatku z Norwegii - Małopolskie