*Pole jest wymagane!
*Podaj numer telefonu!
*Pole jest wymagane! *Błędny adres email!
*Podaj kraj!


Odwiedź nasze biuro!

Zwrot podatku z Norwegii - Piwniczna-Zdrój

Pracowaleś legalnie za granicą? A dokładniej pracowałeś w Norwegii? To dobrze się składa. Dla twojej miejscowości Piwniczna-Zdrój przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Specialnie dla Ciebie możemy starać się o zwrot 100% Twojego podatku z Norwegii

To bardzo proste i bezpieczne. Na skorzystanie z naszych usług zdecydowało się już wiele osób z miejscowości Piwniczna-Zdrój.

Aby uzyskać zwrot podatku z Norwegii należy wysłać nam zagraniczny PIT inaczej zwany Lonns og trekkopgave za dany rok podatkowy.

Na podstawie tego dokumentu nasze biuro przygotuje dla Ciebie oszacowanie zwrotu nadpłaty podatku z Norwegii. Zupełnie bez zobowiązań i bez kosztów dowiesz się, czy przysługuje Ci zwrot podatku.

zwrot podatku w Norwegii wymaga dokładności i ogromnej wiedzy. Jest wiele ulg podatkowych, o których możesz nawet nie mieć pojęcia.

W Norwegii istnieje możliwość odliczenia żony, przejazdów, podwójnego gospodarstwa domowego, kosztów utrzymania i wyżywiania, kosztów przedszkola i świetlicy. Odliczeń jest sporo i łatwo się zgubić w gąszczu przepisów. Dlatego nie czekaj i zgłoś się do naszej firmy w celu uzsykania jak najwiekszego odliczenia od podatku.

Dzięki temu możesz uzyskać nawet cały podatek z Norwegii. Zastanawiasz się jak to możliwe?

Zadzwoń do nas 534 007 008 lub wypełnij formularz, a dowiesz się wiecej o zwrocie podatku z Norwegii.

 


Sprawdź ofertę dla innych miejscowości:

Zwrot podatku z Norwegii - Malopolskie

Zwrot podatku z Norwegii Malopolskie

Zwrot podatku z Norwegii Sucha Beskidzka

Zwrot podatku z Norwegii Sucha Beskidzka


  Dane kontaktowe:

  Meritum Group - zwrot podatku z zagranicy

  biuro@podatkimeritum.pl
  www.podatkimeritum.pl

  Infolinia: 534 007 008
  tel. stac.: 18 521 10 22